Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon függesztem...

Ha facebookon függesztem magam akkor a beszélgetést amit folytattam x személlyel ő attól megtudja nézni vagy az is törlődik? Ha esetleg nem törlődik erre van mód hogy töröljem úgy hogy nála is eltűnjön?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 17:42
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem az ő példànya nem törlődik, max "Facebook felhasznàló"-ként jelez ki téged.
2021. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát ha belépsz a messengerbe ott ki törlöd a beszélgetést ....attolh facebookon fuggeszted magad a messenger még él...csak kitörlöd a beszélgetést véglegesen
2021. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha függeszted a facebookodat, vagy akár törlöd véglegesen a másik félnél nem törlődik a beszélgetés, mivel, ami a te facebookoddal történik, annak semmi köze az ő facebookjához.
2021. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az kellemetlen pedig a fő cél az lett volna hogy a személynél tűnjön el főként.

Akkor erre nincs semmilyen mód csak az hogy ő is kitörli magánál a beszélgetést meg én is?

Sehogy nem tudom befolyásolni hogy eltűnjön nála is a beszélgetés?

2021. ápr. 21. 01:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt kérdezed, hogy Gézuka megvett tőled egy sapkát egy ezresért. És fizetett neked egy ezrest érte. Ezt az ezrest te eltetted. Gézuka el tudja-e tüntetni a te pénztárcádból az ezrest? Nem tudja. Az korábban Gézuka ezrese volt, de most már a tied. Más nem tudja eltüntetni!

Ha üzenetet küldtél valakinek, akkor ameddig írod - csak addig tudsz rendelkezni felette. Ha elküldted, akkor már az övé is. És az ő kütyüjéről már nem tudod eltüntetni, csak a sajátodról.

Persze vannak olyan üzenet szolgáltatások, amik adott idő után önmegsemmisítőek, de ez nem olyan volt.

2021. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!