Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Eddig 300/20 netem volt és...

Eddig 300/20 netem volt és probléma nélkül működött. Most bekötötték 1000/200 netet és állandóan kifagy, akadozik, nem töltenek be a weblapok. Miért lehet ez? Más kábelen jönne és nem működik?

Figyelt kérdés

300as net tökéletes volt, stabilan töltött mindig, speedtest és mindig jó értékeket mutatott.Nagyon elégedett voltam vele. 1000es net lagol, kifagynak a weboldalak, kidob a játék. Speedtest össze-vissza mér mindent. 200mb letöltéstől 950ig mindent mutatott már.

Holnap jön a szerelő rá nézni, de érdekelne, hogy megéri szenvedni ezzel az 1000el, mert lehetséges hogy megjavítják, vagy váltsak inkább vissza a biztonságos 300asra?

Szolgáltató T-online.



2021. ápr. 21. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nagyon elégedett voltam vele."

Kár volt váltani. Most is elégedett lehetnél.

2021. ápr. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szolgáltató ugyan az és bármikor vissza válthatok a régire:) Ezért érdekelne mi lehet a gond
2021. ápr. 22. 03:30
 3/4 HELPERGUY4 válasza:
Talán a jelenlegi internetedhez elavult a wifi router és.
2021. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HELPERGUY4 válasza:
*wifi routered
2021. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!