Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak én játszottam régen...

Csak én játszottam régen gyerekkoromba nagyon sokat ezen az "555.hu" vagy valami ilyesmi oldalon?

Figyelt kérdés

Ezen mindenféle játék van olyan 2009-2013 rengeteget játszottam ha beírtam google-be hogy pl autós játékok vagy humoros játékok akkor ezt az oldalt dobta ki elsőnek és imádtam. Most nosztalgiából akartam pár játékkal újra játszani de már a régiek nem elérhetőek😔 Megújúlt az összes játék már nem azok vannak mint régen sajnos...Kár, és szomorú lettem:( Gyerekkorom játékai voltak :D


[link]



2021. ápr. 22. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
55555.hu volt a neve, én is jatszottamrajta sokat de ami megmaradt hogy volt egy bizonyos kagegória(aszem pont az 'autós' bolt) amire ha rámentél akkor a linkek között megjent meg 1 kategória, ami a 'felnott' volt :D. Fura mert ha pl mas kategóriara mentél rá akkor ez nem jelent meg/rejtve maradt
2021. ápr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A flash player betiltása miatt a legtöbb korabeli böngészős játék ellehetetlenült sajnos.
2021. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!