Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régen, még gyerekkoromban...

Régen, még gyerekkoromban láttam egy filmet, azt hiszem valamilyen időutazós, de nem vagyok benne biztos, mi lehet az?

Figyelt kérdés

Az fix,hogy valamilyen barnább bőrű szereplők vannak benne,talán ázsiaiak,és olyan jelenetre emlékszem,azt hiszem a végen van,hogy mintha egy olajfúró torony lenne és a srác (vagy a lány) vissza megy az időbe (vagy előre...?).

Az a TV ben volt valamilyen szokványos csatornán ha minden igaz,RTL vagy TV2 volt még akkor .

Hirtelen más nem jut eszembe a filmről de nagyon egymásra talált a két szereplő és mintha kicsit szomorú lett volna a vége. Remélem valaki tud segíteni.



2017. jún. 5. 20:17
 1/3 anonim válasza:
Nekem "Az Időgép" című film (2002)jutott eszembe, ha nem is erre gondoltál, mindenképpen ajánlom. Nekem tetszett. Amúgy leírhatnád, h mikor voltál "gyerek"... :)
2017. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
körülbelül 5-6 évvel ezelőtt láthattam,de mondom,nagyon jó film volt.
2017. jún. 7. 20:21
 3/3 A kérdező kommentje:
2002 es film, 'A begyűjtő'
2020. nov. 19. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!