Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lett most valakinek,...

Hogyan lett most valakinek, nevezzuk B.-nek 2348 ismerőse, amikor előtte már 2349 volt? 3 nappal ezelőtt lett neki eggyel több. Én is bejelöltem őt ismerősnek kb. 4-5 napja, meg Messengeren is 4-5 napja írtam neki, de nem reagál rá sajnos.

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok belé.

2021. ápr. 24. 03:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

-Összevesztek, és letiltották egymást

-Az ismerőse megszüntette valami egyéb ok miatt a fiókját

-Az ismerőse meghalt, és a hozzátartozók megszüntették a fiókját

-Régi, vagy alkalmi ismeretség volt, aminek már semmi jelentősége nem volt, így B törölte a listából

-Udvariassági ismeretség volt eleve is, és később úgy döntött, törli



A viszonzatlan szerelem fájdalmas, részvétem :(

2021. ápr. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincs (más) jele annak amugy, hogy B. online lett volna az utobbi időben.

Utóljára az volt, hogy februárban koszontottek ismerosei es azokra reagalt, ennyi.

2021. ápr. 24. 03:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bőven lehet. Még a fiatalabb korosztályban sem mindenki használja a közösségi médiát, vagy a messengert.

Én ugyan 30-as vagyok már, de az én korosztályom is fenn van már jellemzően a közösségi médián is, és okostelózik is, de nekem pl. se okostelóm, se közösségi médiám, mert nem igénylem.


Bőven lehet, hogy B se használja sűrűn, viszont így jó eséllyel nem is ott szeret ismerkedni, inkább személyesen.

2021. ápr. 24. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2020-ban kétszer-háromszor lépett be Facebookra egesz evben.

Amugy fel is hivtam egy ugy miatt es mellekesen mondtam neki, hogy Messengeren is irtam neki, de ugy latszik, nem erdekli. Szurke korok vannak csak feher pipakkal.

Arra gondolok, hogy mi van, ha nem tud csetelni... 50 eves, egyszeru, videki ember. De ismerősnek akkor is visszajelölhetne, azt tudja, hogy kell, ha már van ennyi ismerőse.

2021. ápr. 24. 03:40
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

50 éves... ne viccelj! Sok ötvenéves még egy emailfiókot sem tud rendesen használni, mert nem ebbe születtek bele, mint a fiatalabb generációk.


Amúgy munkaügyben volt már, hogy használtam facebookot, úgyhogy azt tudom, hogy a szürke karika csak annyit jelent, hogy átment, de nem látta, ha látta, akkor kékre vált.

2021. ápr. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
telefon amúgy, én azt javaslom. hívd fel.
2021. ápr. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mar hivtam, egy bizonyos alkalmi munkat ajanlottam neki. Eloszor azt mondta, meggondolja, majd visszahiv, de nem hivott, ezert 3 nap mulva en hivtam masodjara is. Most masik munkat ajanlottam neki penteken, mert az elso nem tetszett neki, azt mondta, hogy talan majd nyaron ér rá erre es a masikra is azt mondta, hogy majd gondolkozik rajta.😀

Igy tudnék közel kerülni hozzá, ha ezt a munkát elfogadná!!! Akkor talalkozhatnék vele!!!

2021. ápr. 24. 03:56
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy fel a koronatol, csak nem akarja bevallani, mert en budapesti vagyok, o videki es a videkiek felnek a zsufolt Budapestrol jovoktol, ugy tudom. Amugy meg igaza is van.

Lehet, azert mondta, hogy talan majd nyaron tud foglalkozni a dologgal.

Csak én meg nem bírok magammmal, mert amugy en is torvenytisztelo allampolgar vagyok, amugy betartom a “maradj otthon”- t.

2021. ápr. 24. 04:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!