Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Normális az, ha egy ismerősöm...

Normális az, ha egy ismerősöm most egy darabig nem használja a facebookját, de mindig amikor megnézem az adatlapját, napról napra csökken az ismerősei száma? Szerintetek rendszer hiba is lehet, vagy mindig valaki megunja és kitörli?

Figyelt kérdés
Mert még csak azt se lehet feltételezni, hogy ő törölget a fölösleges ismerőseiből, mivel egy darabig nem is használja a facebookját.
2021. ápr. 24. 18:42
1 2
 11/17 anonim válasza:

Jo,de lehet, hogy online van, de nem tevekenykedik semmit,csak nezelodik! Nezelodik,meg esetleg torol nehany ismerost.

En nem ertek hozza, csak gondolom. 6- os vagyok.

2021. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
De lehet ám, hogy utoljára valami olyat osztott meg, ami sokakat kiakasztott és ezért törölték.
2021. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Vagy pedig néha az emberek nézik a sáját ismerőslistájukat és ott meglátták és azt a következtetést tették fel magukról, hogy én ezt az illetőt nem is ismerem, akkor minek legyen fölösleges díszként az ismerőseim között?


És így úgy gondolták, hogy kitörlik, mert semmi olyan egyéb ok nincs rá, hogy megbánják, hogy az ismerőseik közül kitörölték.


Legalább is 10-ből 90% hogy ez lehetett az ok.

2021. ápr. 28. 18:10
 14/17 anonim válasza:

Ez is lehet. A születésnaponal kerülök ezzel szembe, nem tudom ki, 0 közös ismerős semmi üzenetváltás, passz.

Ebben a zavaros, terroristákkal teli világban nem kell mégoly nyájas brazil professzor sem, ha csak ennyi.

2021. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14 úgy akartad kifejejezni magad először, hogy a "születésnapoknál" kerülsz ezzel szemben?


Amikor valakinek kijelzi a facebook, hogy születésnapja van, akkor úgy valóban könnyebb észre venni az ismeretlen ismerősöket és úgy esélyesebb az ismeretlen ismerősök törlése.

2021. ápr. 28. 19:26
 16/17 anonim válasza:

#15, így gondoltam igen

Mielőtt köszönteném, csak megnézem, mi újság vele.


Főleg, miután valaki adatlapján jelentette be a tesója, hogy meghalt, két napra rá még záporoztak a "boldog szülinapot!" képek, gifek, szövegek.

2021. ápr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Általában nagyrészt akkor szoktak a leggyakrabban kitörölni valakit az ismerőseik közül, ha egyszerre túl sokat posztol és zavaró, hogy mindig az ő posztjaival van tele az oldal.

Sokan erre nem figyelnek oda, hogy legesélyesebben így lehet ismerősöket veszteni.

2021. máj. 8. 03:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!