Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC/Vodafone Internet+TV...

UPC/Vodafone Internet+TV olcsóbb mint csak az Internet, tv nélkül? (ugyan olyan net és 12havi előfizetés mellett.)

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nézegetem a UPC/Vodafone internet csomagokat, és azt vettem észre, hogy az 1000 Mbit/s net 6500Ft.

[link]


Viszont hogy ha ugyan ezt az 1000 mbit-es net mellé szeretnék 67 tv csatornát, akkor 6000Ft (és nem csak az első pár hónapban, az plusz kedvezményes)

[link]


Vagyis 500Ft-ot még nekem fizet a Vodafon, hogy ha tv szolgáltatást is kérek. Plusz akkor még Vodafon TV box-ot is kapunk.


Van itt valami trükk, valamit nem vettem észre? Szerintetek is ez valami Epic Fail... vagy, hogy lehet ez?


Köszönök minden korrekt választ!



2021. ápr. 25. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

igen így van


nem epic fail, szándékosan van így kialakítva


ha kapsz vodafone boxot, akkor megjelenhet nálad az igény felvétel opcióra, visszajátszásra, felnőtt csatornákra, netflixre stb, ami plusz bevétel a szolgáltatónak


plusz az se mindegy, hogy ezzel nem a konkurencia árbevételét növeled


ha már van Vodafone otthoni szolgáltatásod, főleg 2, könnyebben mondod azt, hogy akkor legyen itt a mobilom is, főleg hogy még kedvezmény is jár


ott van még a big data, ami az új boxszal könnyebben kinyerhető, mint a régi stb-k/mediacardok esetén


és biztos hogy van még legalább 10 érv emellett, amiket írtam csak azok amiket egy laikus lát

2021. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván, ingyen én sem nézném azt a soo szart. (Mondjuk pénzért sem :)
2021. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Vagyis 500Ft-ot még nekem fizet a Vodafon"


Fizet? Egyáltalán nem, lemond 500 Ft-ról, hogy cserébe potenciálisan előfizess másra ahogy írták, vagy reklámokkal teli TV műsort nézz. Ezeken jóval többet nyernek, még ha a vásárlók kis része nem is használja a TV-vel kapcsolatos szolgáltatásokat.

2021. ápr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltunk a Vodafone-nál....

Sajnos igen, ez egy epic fail. Egy vásárlói megtévesztés.


Egy vásárlói megtévesztés...

Voltunk a Vodafone nál.

Mondtam hogy mit szeretnék erre több ezer Forinttal drágább...

Nincsen ingyen a tv az online táblázat egyáltalán nem mutat valósat.

Mondták az üzletben,hogy van aki online fizet elő, aztán panaszkodik hogy miért fizet annyival többet. Mondta, hogy a neten nem frissítik gyakran és még régebbi árak lehetnek ott.(amúgy gőze nem volt hogy ott milyen árak vannak)


Az árak 1000mbit nél kb így alakulnak valóságban.

Ezek is hűség idősek, ha nem tv vel kéred, később csak drágábban tud tv-t is adni, legalábbis ezt mondta.


Upc 1000 mbit : 7000/hó

Media box sima: +500/hó

(Okos Vodafone tv box +1000Ft(azthiszem)

Online fizetés: -1000Ft/hó


67 csatornaval és Online fizetés kedvezménnyel + Sima Media box: kb 8000Ft/hó


115 csatornaval és Online fizetés kedvezménnyel + Sima Media box: kb 9000Ft/hó


Míg a neten 1000Mbit + 115csatorna amihez elvileg alapból Vodafone tv box jár, elvileg online fizetés kedvezmény nélkül is csak 6790Ft.

Ha ebből még az online fizetés kedvezmény -1000Ft is lejön akkor 5790Ft lenne.


Én ezt az ajánlatot vártam a Vodafone nál erre ugyan ez valami 9500 Ft körül lett volna, kedvezménnyel...


Szóval maradtunk a meglévő 300Mbit es netnél, tv nélkül 4990Ft ért...



Gondolom valahol elbújtatva írják,hogy az árváltozás jogát fenntartják, mert akkor ez fogyasztói megtévesztés.

2021. máj. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!