Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sim-kártyás router előfizetéss...

Progcont kérdése:

Sim-kártyás router előfizetéssel otthonra. Vélemények?

Figyelt kérdés
Abban szeretném kikérni a véleményeteket, hogy otthonra ki mennyire ajánlja esetleg aki használ is ilyet írhatna tapasztalatot. Mennyire éri meg és kb mennyi havi adatforgalom van, ha lehet azzal együtt hogy melyik szolgáltatónál vagytok. (Alap internetezéshez kellene szüleimnek otthonra. És tudom, van vezetékes, de engem erről érdekelnének a vélemények!)

2018. nov. 11. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha nincs más választás. A legtöbb kábeles előfizetés sokkal jobb szolgáltatást fog kínálni.

Alapvetően a maximális sebességed 20-40 mbps körül lesz, ami nem túl sok. Kábelesnél a 100 az alap szinte.

Ezt leszámítva megbízhatóak. A vidéki házunkban mi is ilyet használtunk évekig, mert kábeles netszolgáltatás nem volt. Ugyanúgy működik, mint egy rendes router.

2018. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Köszi a választ, a működése meg a működési alapelve megvan. Más lehetőség egy kis helyi szolgáltató aki szintén max 20-25Mbps-t adna mikrohullámon, mert egy faluról van szó, a Telekom hálózata ott pedig még mindig a legalapabb ADSL kapcsolatot adja/adná oda.

2018. nov. 12. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves 1-es válasz író! Ezt a butaságot honnan vetted hogy kábelesnél 100 Mbit/sec az alap. Ebben az esetben sajnos ki kell ábrándtsalak. Mert én is kábeles vagyis vezetékes (kábel = vezetékes) internet elő fizető vagyok a Telekomnál és nálam csak 38 Mbit/sec a maximum amit tud a Telekom. És a közvetlen szomszédaimnál is 38 - 40 mbit/sec a maximum amit tud a Telekom.
2018. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én normális, városi körülményekre gondoltam. Pl a diginél a legkisebb csomag a 100mbps-os, ebből 85 garantált.
2018. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!