Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám kikerülni ezt az...

Hogy tudnám kikerülni ezt az új Életkor igazolása dolgot youtubeon?

Figyelt kérdés

Baromira felb*sz...

Mert egy csomó régi videót sem tudok már megnézni emiatt amit korábban megtudtam.

Sok erotikus jelenetet se ahol épp, hogy csak csók van semmi más.

Egy kis vér miatt is már ez jön fel.

Meg akartam nézni pár jelenetet a The L Word sorozatból erre lb a felét nem engedi emiatt...

Én meg nem vagyok hajlandó nekik megadni a bankkártyámat, se egyik igazolványomat se, jogsim nincs is, személyi is vagy 3 nap lenne, meg ez már nem túl privát azért?

Mikor a gmailben ott van amúgy is a születési dátum mi a fenének kellett ez?

Meg még ha a fényképes igazolványomat megmutatnám ott se egyértelmű, hogy elég idős vagyok e mert fiatalos az arcom és szar.

Korábban bevált, hogy átváltok a másik csatornámra (név nélkülire) de nem sikerül azóta...

Meg írja bankkártyánál az esetleges tranzakciós dolgokat felszámoljuk na ez meg mit jelent...

Mást nem bosszant fel ez az új youtube cucc?

RÉgen sokkal szabadabb volt a hely, lehetett beállítani saját hátteret a csatornádon, nem volt ennyire "szögletes" és bézs...eltűnt a broadcast yourself felirat is egy ideje...

De ez, hogy nem hiszik el az életkoromat google által az gáz...

korlátoltan tudok csak videókat nézni.



2021. máj. 9. 03:59
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerinted mi van abból ha beküldöd a személyidet? Google, nem a sarki fűszértes, aki másodállásban hamis személyiket készít rendelésre...
2021. máj. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
62%

aki a jovo digitalis vilagaban akar elni annak le kell modnaia a szabadsag eszmenyeirol


errol szol az egesz vilag alakulasa hogy az emebreket minel jobban porazon tarhtassak es megfigyelhessek allandoan


azt teheted hogy kielvezed hogy masok rajtad szorakoznak

vagy csak rosszabb lesz

2021. máj. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Töltsd le: [link]

Add hozzá ezt: [link]


És kész, automatikusan megtudod vele kerülni, ha ilyen van.

2021. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#1

A fész sem a sarki fűszeres mégsem tud vigyázni az adatokra,ez világosan kiderült nemrég.mi a garancia hogy a guglit nem törik fel,netán te vállalsz garanciát rá?

2021. máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem az arcodról fogják eldönteni a korodat, a személyiden ott van a születési idő, ami elég konkrét adat.
2021. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 P.O.C. ***** válasza:
72%
Nyugi. Nem ül sas szemű Joe a Facebook irodájába és egyenként nézegeti át a feltöltött igazolványok képeit, hogy tényleg 18 -nak nézel-e ki. Egy algoritmus csinálja és születési dátum alapján. Ha ott elmúltál 18 mehet a műsor. Amúgy nem rég engem is lecsekkolt, pedig már közel vagyok a 40-hez. Onnan is látszik hogy gép elemzi ki, mert a telefonnal készült sokkal jobb minőségű fotót nem fogadta el. Ha körül vágtam a képet ha nem. Majd beszkenneltem a 2001 -es gyártmányú szkenneremmel, ami nem mellesleg sokkal rosszabb minőséget produkál, azt meg elfogadta.
2021. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
52%

amugy mert nem hazudhatsz? khm, fullenthetsz?


igazolvanynal figyeli nem e lejart? hogy figyeli tied e?

honnan tudja nem e mas fiokjat hasznalod



lehetne sorolni

persze epp ezert ervenyes amit irtam idovel atlonfeluli de meh azert atlagemeberek sem lesznek kepesek "kijatszani" semmit ha valamit amit akarnak ahhoz kell adott dolog, azonositas

igen megeshet hogy mar online lepeshez is kell majd onmagaban

2021. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
4: Akkor ennyi erővel feltörhetik a hazai kormányzati oldalakat is, ott meg mindenkié megvan, ennyit erről...
2021. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
52%

#8 fel is torik majd

:D

ket oldalrol van tamadva a mezei luzer

a szolgaltatok, hatter/alam-hatalom reszerol

meg a bunozok reszerol


jo neki nagyon

2021. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!