Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tud segíteni, hogy...

Valaki tud segíteni, hogy fb-on ha meg akarok osztani vmit (küldés üzenetben), akkor mégis miért nem ad ki olyan neveket, akikkel már cseteltem ill. "csoportokat" sem, ahol mondjuk két név szerepel és szintén jó párszor cseteltünk?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem hiszem el, a saját gyerekeimnek nem tudok blőd fb képeket továbbítani így (küldés üzenetben), mert nem találja a nevüket, holott nyilván cseteltem már velük ill. van velük "csoportom". De más csoportokat sem talál meg. Ma például egy olyan "csoportba" akartam küldeni, ahol az egyik gyerek van a barátnőjével. Erre nem adja ki a) a gyerek nevét b) a csoportot, de a barátnő nevét kiadja. Váááá.

#drága jó messenger
2021. máj. 15. 10:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!