Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube hirdetés blokkoló -...

Youtube hirdetés blokkoló - már nem működik - ?

Figyelt kérdés

Úgy 1-2 hete elkezdett a youtube hirdetéseket feldobni. Eleinte volt, hogy 30mp-es videók blokkolására sem volt lehetőség, de már odáig fajult, hogy 4 perc 25mp-es videónál sem volt feltüntetve a hirdetés átugrása opció.


Adblock a Youtube™ 5.0.9 Volt és van bekapcsolva.


Milyen bővítmények vannak még? Konkrétokat kérek! Köszönöm!



2021. máj. 17. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Frissíti a yt úgy is, időnként be tudja dobni, adblockot frissíteni kell vele együtt :)
2021. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
AdBlocker Ultimate van fent nekem, nem mutat hirdetéseket mellette a Youtube.
2021. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
uBlock Origin és nincs reklám.
2021. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a régi gépemen nekem is elkezdte mi legyen?!
2021. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5: nézd meg az első választ
2021. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek az eléggé elcsúszott válaszért!


Nem tudom, hogy mi van a chrome-mal ebben a felhasználómban...Amikor a bővítmény hozzáadására kattintok, akkor a letöltéseknél megjelenik valami (.crx végződéssel) "Meghiúsult - nincs fájl"-ra hivatkozva. A gépen egy másik felhasználómnál viszont nincs ilyen gond. (Egyébként win xp 32-bit-es op.rendszert használok. de a másik felhasználón is ugyanez van, tehát nem értem.)


Egyébként sokáig jó szolgálatot tettek a blokkoló bővítmények (ez a 2 még most is tud futni, de youtube-hoz nem elég):

uBlock Origin 1.16.18 blokkolt lekérések: 28 034 vagy 6%

Adblock Plus Blokkolt elemek száma: 7 298 összesen


Már hozzá szoktam, hogy vagy letöltöm a videót vagy átlépek a másik felhasználóba.

2021. júl. 7. 18:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Már biztos megoldódott, de a legegyszerűbb uninstallálni a böngészőt és utána újratelepíteni. Ekkor már települnek a pluginek.

Az Adblock nem blokkolja azokat a reklámokat, amelyek kiadói fizetnek nekik, ezért van, hogy sok reklámot átenged.

Az UBlock mindent blokkol, legalábbis most még biztosan.

2021. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!