Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon miért nem lehet...

Instagramon miért nem lehet meg x utáni az ilyen képet miután jelentve lett? Lentebb kifejtem

Figyelt kérdés

[link]

Ez egy alap kép most kipróbáltam és ha valamit jelentesz valamint utána ki ikszeled a megtekintését utána a képet nem lehet megnyitatni és homályos lesz! Ha rá kattintasz akkor az előző képet tölti be viszont számítógépen ugyan úgy látható! Csak telefonon nem valamint több fiókon is neztem azokon sem látható ha telefonnal nézed!

Másnak is feltűnt és ha igen miért is van? Valamint az ilyen képet akkor telefonról nem is lehet torolni?!


Valamint ti is megneznetek? 😂😅egy hires személynek gyorsan le blokkolom a képét… (valahogy mindenkinek meg tudom csinálni!)



2021. máj. 20. 02:58
 1/7 A kérdező kommentje:

Rögtön az első kép

[link]

Na nálatok milyen?

2021. máj. 20. 03:00
 2/7 anonim ***** válasza:

*kiikszeled

*rákattintasz

*ugyanúgy


Olyan nehéz?

2021. máj. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:
78%

"miért nem lehet meg x utáni az ilyen képet miután"


Ez hogy jött össze?

2021. máj. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es hajnali 3 volt! Olyan nehéz ezt felfogni? Válaszolni még nehezebb?

3-as szintén! Valami blokkolja az agyatokat hogy normálisan válaszoljatok? Vagy ennyire nehéz!? A válaszaitokat jelentem -.-“

2021. máj. 20. 13:18
 5/7 Szirty ***** válasza:

"...hogy normálisan válaszoljatok?"


Érthető kérdésre könnyebb válaszolni.

2021. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha nagyobb oromod ne legyen az eletben! Ilyenekkel szorakozol!
2021. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

“ A válaszaitokat jelentem -.-“”


Nyünyünyü, jól meg lettünk modva. 🤣🤣🤣


Megsúgom, a moderátor akkor töröl, ha többen jelentik, mert mondjuk trágár, morbid stb. a hozzászólás.

Nem ugranak egyből, mert Önérzetes Ödönke hiszikézik. :)

2021. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!