Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire illegális VPN-t...

Stickynotes kérdése:

Mennyire illegális VPN-t használni, hogy jelentősen olcsóbban vegyek játékon belüli fizetőeszközt?

Figyelt kérdés

Webes felületen van a játék és egy ismerősöm (nem magyarországi) javasolta ezt a megoldást, mivel ha olyan országra állítanám a VPN-t, ahol jóval gyengébb a valuta, sokkal olcsóbban jutnék hozzá a játékon belüli “prémium” dolgokhoz. Azt nyilván elolvasom, hátha a játék feltételei tiltják ezt, a kérdésem inkább az lenne, hogy emiatt lehet-e bármiféle gond a banknál? (Gondolom ők is észreveszik, hogy “nem itthon történt” a vásárlás.)


Előre is köszi a segítséget!



2021. máj. 22. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Steam már dolgozik az ügyön és az EA is, ha jól tudom, de én is vettem már több dolgot pl török/brazil vpn-en keresztül, mert 10.000 Ft-s játék ott 2.000 Ft volt pl.
2021. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem ilyen jellegű a játék, hanem böngészős és egyelőre nem tudok róla, hogy terveznek ezen változtatni. Gondolom még kevesen jöttek rá, úgyhogy akármennyire is nem szép dolog, én szívesen kihasználnám ezt amíg lehet.
2021. máj. 22. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Mi a Blizzardnál csináltuk, bár ott elég volt egy brit kamu címet megadni, hogy angol fontban számolja a termékeket. A font mivel erősebb, kevesebbet kérnek, de a kevesebb, de erősebb font forintban még mindig kevesebb volt, mint a gyengébb, de több euró. Így a 3 havi WoW előfizetés majdnem 3000 Ft-al olcsóbb volt akkoriban. Azóta bezuhant a font (Brexit), a Blizzard is emelte a fontban kért árakat, bár még így is megéri, de csak párszáz forint a különbség, tehát nem annyira nagy.
2021. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!