Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook azt írja nekem,...

A Facebook azt írja nekem, hogy 15 $ értékű jóváírást adunk neked, amellyel kiemelheted a ... oldalad egyik bejegyzését. A folyamat megkezdéséhez kérd a jóváírást. Mi ez?

Figyelt kérdés
Még nem találkoztam ilyennel, a Facebook-on nem hirdetek, nem vettem igénybe hirdetést, nem regizstráltam számlaszámot, stb. Ez valami ajándék, amit tényleg ingyen igénybe vehetek, és utána nem lesz semmi további kötelezettség? Ha igen, akkor miért adják? Véletlen, beetetés, vagy tudhatom, hogy az oldalamt sokan nézik, és ezért figyelt fel rá a Facebook algoritmusa, és szeretné megtámogatni, hátha az neki is jó?

2021. máj. 28. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen reklám.
2021. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokan nézik az adatlapodat és a facebook algoritmusa felfigyelhetett rá.
2021. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!