Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha feltörték a facebook...

Ha feltörték a facebook fiókom, és kizártak belőle mit tehetek?

Figyelt kérdés
Törölni szeretném azt a fiókot, de esélytelen hogy emaillal vagy régi jelszóval visszalépjek. A prof képem megváltoztatta ilyen anonymous logóra, meg a háttérképem is és ilyen hacker typerrel írt szövegeket is írkált. Minden elérhetőségem eltávolította, ha rámegyek hogy "eljelejtette a jelszávát?" Egyből azt reagálja hogy "Nem tudtuk ellenőrizni a bejelentkezés hitelességét!" Esetleg valaki tudna adni tippeket?

2021. máj. 27. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj újra.
2021. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

- bosszankodhatsz

- toporzékolhatsz

- örülhetsz hogy megszabadultál a béklyótól

2021. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Csinálj új facebook fiókot és az újjal jelentsd a régit, hogy "valaki másnak adja ki magát"-> "Én".
2021. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
És ezzel tudod töröltetni a régi facebook fiókodat, hogy ha már te nem tudsz belépni, akkor más se tudja rosszra használni.
2021. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Már jelentettem, de nem találtak rajta semmit. Rengeteg képet töltöttem fel, és mind én vagyok. Készítettem új facebookot, de ahogy #4 is mondta, nem akarom hogy az illető bámire tudja használni.

Ezért lenne szügségem arra hogy töröltessék

2021. máj. 27. 15:42
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

3-mas és 4-es válaszoló vagyok.


Értelemszerűen ugyanolyanra kell csinálnod az új facebook fiókodat, amilyen a régi, úgyanazzal a névvel és ugyanazzal a profilképpel és képekkel és akkor tudod úgy jelenteni a régi facebookodat, hogy "valaki másnak adja ki magát"-> "Én".


És akkor ezzel végleg törölni fogja a facebook a régi fiókodat és ezzel megtudod akadályozni, hogy ha már te nem tudsz a régi fiókodba belépni, akkor más se tudja rosszra használni.

2021. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 -kösz a tippet. Tehát így lehet töröltetni a haragosom fb fiókját?

Csinálok egy kamu profilt, letöltöm a publikus képeit magamhoz, majd feljelentem..

2021. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Így lehet igen, ha valaki a te facebook fiókodat ellopja.
2021. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem lenne rossz ötlet, viszont valószínűsíthető hoy a facebook néz dátumot is...
2021. máj. 27. 17:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem néz, csak a személyazonossággal kell bizonyítani, hogy az a te régi fiókod a neved és a képeid kellenek hozzá.
2021. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!