Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meddig lehet seed-elni egy...

Meddig lehet seed-elni egy torrentet?

Figyelt kérdés

Regisztráltam az E-stone oldalon, letöltöttem egy jelenleg népszerű fájlt, majd mind a 7 Gb adatot egy nap alatt vissza is seed-eltem. Az arányom visszaállt 1-re. Azóta is seedelem a torrentet, de az arányom nem növekszik jottányit sem. Az előírás az oldalon min 24 óra seed-elés, vagy 1-es arányig. Azért szeretném növeni az arányom, mert ha később olyansmit töltök le ami "a kutyának sem kell" akkor is legyen "tartalékom". Lehet egyáltalán egy torrentet 2x, 3x vagy akár többször visszaseedelni? Mármint adatmennyiségben értem.

Köszönöm a hozzáértő válaszokat.



#seed #Torrent #e-stone
2021. máj. 29. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs kinek átadni (nincs letöltő, leecher), akkor sehogy. Minél tovább kell seedben tartani, és hátha majd csatlakoznak idővel új letöltők. Ezért van, hogy hetekig, hónapokig is seedelni kell akár, hogy arányt növelj, és ezért vezették be a 24-48 órás seed idő alapú szabályokat, mert csak adattal soha nem töltenéd vissza 1-es arányig a cuccok nagy részét.


A 24 órás seedben semmi nehézség nincs, csak futtasd a torrentet.

2023. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
igaz köszi
2023. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!