Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha aktiválva van a windows...

Ha aktiválva van a windows akkor be lehet állítani saját hátteret és képernyőkímélőt?

Figyelt kérdés
Sajnos most egy használt laptoppal küszködök és ebben nincs aktiválva windows így sok dolog nem elérhető benne de nem szükséglet. De ha veszek majd egy új gépet akkor ha arra megveszem a windows akárhányat még nem tudom melyiket lenne érdemes akkor úgy már elérhető lesz a gép személyreszabhatósága? Mert most igaz tudok saját hátteret betenni de mégsem ugyanaz. És jó lenne ha azért jobban személyre szabhatóbb lenne. Meg plusz kérdés: ahhoz hogy használni tudjak bármi office alkalmazást akkor azt is így pluszba meg kell venni cd-n mint a word? régóta használt gépen vagyok így szeretnék hamarosan saját számítógépet laptop helyett ezért kérdeznék néhányat. Meg animált hátteret hogy lehet beállítani windows 10-re? Sok videóban láttam hogy animált hátterük van mint anime karakter és az animált volt de én sehogy nem jöttem rá? Köszönöm ha segítenétek!

2021. jún. 5. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A fő kérdésre a válasz igen, az Office esetében használj libre officet. Ingyenes és teljesen kompatibilis.
2021. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Látványos, mozgó háttérképek Windowsra [link]

Hogyan állíts be mozgó háttérképet Windows 10-re? https://www.youtube.com/watch?v=AG_QDvQiIS4

2021. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!