Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet lassú az internet...

Lehet lassú az internet attól, hogy nincs aktiválva a windows?

Figyelt kérdés
Újraraktam a gépemet, felraktam minden drivert, szoftvert, az internet azonban 7 mb/s-ról 0.12 mb/s lett! a gyakorikérdéseket is 2 percig tölti (pontosan 115 másodperc) így élvezhetetlen a netezés! Windows-t még nem aktiváltam be! Lehet, hogy emiatt van?

2014. júl. 17. 16:39
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem amiatt nem.
2014. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én a múltkor úgy jártam, hogy win7 professionalt feltettem, és szintén rettenetesen rossz volt a netem...nekem is kb ilyen 6-7 mbit/s-es letöltés volt, miközben a ház összes másik eszközén ment a 25mega rendesen. újraraktam, de home premiummal, és utána jó lett. most nem tudom, hogy a professional miatt csinálta ezt, vagy csak simán telepítésnél valami hiba csúszott bele, mert driverek nekem is mind megvoltak.
2014. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott! Az egyik driver az "XFastLAN" össze volt akadva a wifi stick driverével. Mint kiderült az XFastLAN az internetes adatokat ellenőrizte, hogy van-e benne vírus, de ellenőrzés miatt, lelassította az internetet! Letöröltem róla, minden ok!
2014. júl. 18. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!