Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt hogy oldhatnám meg?

Ezt hogy oldhatnám meg?

Figyelt kérdés
Ugyebár elkezdett rossz lenni az instám (pontosabban ha beléptem kidobott az egész app) aztán valahogy megjavult mikközben gépen bent voltam az instán (mivel gépen régóta be vagyok jelentkezve) és emailt szerettem volna változtatni mivel egy olyan emailon volt beregisztrálva aminek a jelszavát nem tudom. És ugyebár amikkor emailt szeretnék változtatni az instán akkor szükséges belépni a régi emailemben. Tudom lehet változtatni gmailban a jelszót csak az a probléma hogy az gmail.hu volt és nem .com . És ott is tudok jelszót váltani csak a felhasználó nevet nem fogadja el. Meg lehet azt oldani hogy a gmail-be ne kelljen bejelentkeznem hogy változtassam az emailemet? Ha a fogalmazás kicsit tossz akkor megprobálom jobban megfogalmazni majd.

2021. jún. 9. 19:56
 1/2 anonim válasza:
Talán próbáld meg azt, hogy a telefonszámodat adod meg. Nem tudom sajnos, hogy lehet-e így mivel még nem történt velem ilyesmi. Azért remélem segítettem valamennyit.
2021. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azzóta már megoldodott a probléma. Telón sikerült belépnem anélkül hogy rossz lenne és telón már nem kellett belépni a régi emailbe ahozz hogy változtassak emailt csak az újba


#1 Köszönöm a válaszod!

2021. jún. 11. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!