Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy oldhatnam...

Facebookon hogy oldhatnam meg, hogy bizonyos emberek (nem ismerosok) ne lassak amit adok veszek oldalakra feltoltok?

Figyelt kérdés
Eleg ha tiltom oket? Bar azt olvastam akkor csak irni nem tudnak de latjak.
2019. ápr. 4. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Törölni kell.. sajnos ha egy csoport nem zárt, akkor minden ismerősöd láthatja amit oda posztolsz.
2019. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez az ember nem az ismerosom csak nem akarom hogy nezegesse mit teszek fol.
2019. ápr. 4. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerűen az adatvédelmi beállításokban megkeres, hogy láthatóság, azon belül a “Ki láthatja a jövőbeni bejegyzéseidet?”

Itt beállíthatod, hogy csak az ismerősök láthatják. Így csak az ismerőseid és a csoportbeli tagok láthatják... na de ha benne van a csoportba vagy éppen belenéz akkor látni fogja, hm.. ez nekem most jött le.. neked így nem jó.



Utána kerestem, de sajnos azt kell mondjam, nem tudsz mitcsinálni vele..


“Vedd figyelembe, hogy valakinek a letiltása nem akadályoz meg minden kommunikációt és interakciót (például az alkalmazásokban vagy a csoportokban), és csak az adott személlyel a Facebookon folytatott interakciót érinti.”


Most jobban átgondolva, mekkora retek már ez a facebook.. hogyan lehet így megszabadulni egy zaklatótol pl?!

2019. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!