Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakit blokkolok instagram...

Ha valakit blokkolok instagramon az új profilról sem fog tudni bekövetni?

Figyelt kérdés
Szóval egy ismerősömet blokkoltam de van több telefonja. Ha azt választottam, hogy az általa létre hozott új profilokat is blokkolom nem fog tudni bekövetni? Mi alapján tiltja az insta?

2021. jún. 13. 00:43
 1/2 anonim válasza:
100%

Erről már hallottam én is, és elvileg így van, ahogy leírtad. Gondolom tudja, hogy egyszerre hány profilon ugrál az adott felhasználó, de ha pl. e-mail címmel vagy telefonszámmal vagy regisztrálva, az is lehetséges, hogy az összes ahhoz tartozó accot zárja ki.


(És egy nem ide tartozó kérdés a válaszban: Ezt hol lehet beállítani? :D)

2021. jún. 13. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Ha van egy szem telefonod, akkor regisztrálsz a guglira és csinálsz magadnak egy telefonszámot, és az insta máris nem fog rájönni, hogy ugyanaz a személy vagy. Ugyanez a skype-on, és még ötven másik helyen tudsz venni magadnak telefonszámot. Email cim szintén lehet akármennyi.
2021. jún. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!