Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha leállítom az egyik fiókomba...

Ha leállítom az egyik fiókomban a mentést(alkalmazástevékenységek,helyelőzmények, YouTube előzmények,hirdetések személyre szabása) attól még másik Google fiókomban amiben nem állítottam le,megjelenhet miket böngésztem a neten?

Figyelt kérdés
Olyan szempontból érdekelne, hogyha az a fiók amiben letiltottam, az asztali gépen kívül megvan más eszközökön is(telefon, tablet,laptop) és a többi három eszköz esetén vannak mellette más fiókjaim is amikben nincs letiltva a mentés, akkor azokban megjelenhetnek valamijen úton, hogy miket böngésztem abban a fiókban amiben leállítottam mindennek a mentését?
2021. jún. 14. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
X fiókban leállítottad a mentést. Mellette van Y és Z fiókod, amiben be van kapcsolva a mentés. Az Y és Z fiókban nem láthatod az X fiók mentéseit, mivel ezek nincsenek összeköttetésben. Különálló google fiókokról beszélünk, nem?
2021. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mit jelent ez esetben a különálló/nem különálló? Igazából az érdekelne, hogy mindkét esetben sem kerül e át a letiltott fiók netes böngészés adatai? Bocs ha idióta a kérdés de szörnyen laikus vagyok.
2021. jún. 16. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!