Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonról és gépről hogyan...

Telefonról és gépről hogyan távolítható el ez a Nike facebook vírus?

Figyelt kérdés
Anyukám (60 éves, ki tudja mire ment rá) telefonja tudta nélkül küldözget víruslinkeket messengeren. Gépén nem tudom, hogy van-e ez a jelenség (nem volt gépközelben, amikor ez történt ma), de vélelmezem, hogy ott is kaphatott valamit. Futtassak le egy ESET Online scannert, vagy mit javasoltok a két platformra?

2021. jún. 17. 16:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Az oldalán egyelőre nem jelent meg, messengeren küldözgeti.
2021. jún. 17. 16:35
 2/5 anonim ***** válasza:
en igy jartam, eloszor is torold az osszes nike-os kepet amiben megjelolsz masokat vagy te vagy megjelolve es utana jelszo csere, nallam bevalt.
2021. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha vírusra gyanakodsz akkor futtasd a Malwarebytes-ot (letöltős) + valami letölthető vírusirtót (Bitdefender, ESET,...). Online nem haszontalan de nem ér annyit mint egy telepített.


#2-es jelszóváltás tippje is jó, de minden olyan oldalon ahol az adott jelszó volt használva.

2021. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Malwarebytest futtattam gépen, most az Eset 14 napos prémium próbaverziója megy. Szerintem nem gépen lesz a gond, semmi bővítmény sincsen, de majd megváltoztatom a jelszavát. Telefonján fogok szerintem jobban kutakodni.
2021. jún. 17. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
nem a gepeden van a virus sem a mobilodon a facebook jelszavad cserejevel tuti megoldodik es utana ha valaki megjelol ebben a nike posztban nehogy megnyisd hanem csak torold a jelolest.
2021. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!