Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letiltottam valakit faceboo...

Ha letiltottam valakit facebookon de feloldom a tiltást, újra az ismerősöm lesz?

Figyelt kérdés
Mielőtt letiltottam, az volt. Ha feloldom a tiltást, akkor megint az ismerősöm lesz, ahogy tiltás előtt vagy csak akkor lenne újra az ismerősöm ha valamelyikünk bejelölné a másikat?

2021. jún. 18. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha bejelölitek egymást és vissza igazoljátok akkor igen. De automatikusan nem.

2021. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor valakit letiltasz, azáltal a facebook ismerőseid közül is kitörlöd az illetőt.


Ha feloldod és bejelölöd és ő visszaigazol téged, akkor lesztek ismerősök, mintha misem történt volna.


Csak ha valakit üzenetben tiltasz csak le, azaz nem tövestül, akkor úgy ismerősök maradtok, de ha tövestül tiltod le az illetőt, akkor az ismerőseid közül is kitörlöd egyben.

2021. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!