Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha feloldom a tiltást facebook...

Ha feloldom a tiltást facebookon, a másik fél ugye nem kap értesítést?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kap, mert az a te magánéleted védelmével ellentétes lenne, ugyanúgy ha letiltod, arról se kap értesítést, mert az is a te magánéleted védelmével ellentétes lenne.
2021. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

#1 és a FB mióta törődik a "magánéleted védelmével" ? :)


Egyébknt elvileg nem kap róla értesítést, de láttam már "érdekes" dolgokat facebookon....

2021. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Doszka azért írtam úgy, hogy a kérdezővel megtudjam értetni, hogy ha felszeretné oldani, nyugodtan megteheti, mert nem kap róla a másik fél semmilyen értesítést, arról hogy ő már felengedte a tiltólistáról.
2021. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Előfordult már, hogy értesült róla pillanatok alatt

Pl. hirtelen megjelent a toltó fél profilja, mint "lehetséges ismerős" de olyat is láttam már, hogy feloldás után jelezte a túlsó félnek, hogy "visszaigazolt" WTF - jóféle, mi? :)

2021. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen és olyat is láttam novemberben, sőt már több, mint féléve, hogy egy ismerősöm legutóbb 2014-ben használta utoljára a facebook profilját, amin én is megvagyok neki ismerősnek és az ismerőslistája "csak én" láthatóságra volt állítva és 2020 novemberében meg már rendesen lehetett látni, hogy mennyi a teljes ismerőseinek száma. :D


Pedig legutóbb 2014-ben használta a facebook profilját, amin én is ismerőse vagyok és nagyon érdekes jelenség volt ez számomra, hogy 2020 novemberében meg már láthatóvá vált a teljes ismerősei száma.


Pedig egy hosszú évek óta nem használt facebook profil nem csinál semmit.

2021. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak fogalmuk sincs, hogy vadidegen emberek mennyi mindent tudhatnak róluk, hála a facebooknak.
2021. jún. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!