Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet kihasználni a 30/10...

Hol lehet kihasználni a 30/10 Mbit-es internetet a torrent letöltésen kívül? Sajnos úgy tapasztaltam hogy legtöbb website-on még a 15 Mbit-et sem lehet kihasználni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 22:21
 1/4 Alastor22 ***** válasza:
Nézz filmeket online ;)
2010. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A francokat nem lehet kihasználni. UPC-d van, nem? Az korlátozza a P2P (azaz torrent) filecserélés sebességét.
2010. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szörfözésre bőven elég 1 de szerintem 0.5 megás net,ugyan annyi idő alatt tölti be az oldalt mint a fiber power 120,ha letöltögetsz,akkor érdemes nagyobb netet választanod,és igen az online film nézés eléggé húzza a netet,de amúgy miért fontos ez neked annyira hogy kihasználd a neted? ha nem bírsz vele válts kisebbre.
2010. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen érted a koncepciót. Ha van egy sportkocsid te sem 220al állsz ki a garázsból. De megteheted.

Ha weboldalt nézegetsz ahhoz elég az 1 megás net, de ha videót töltesz és nem korlátozzák akkor igencsak jó a 30 mega. Szal egy Porscheval mehetsz 30al és mehetsz 300al is. De egy trabanttal nem. Van ismerős aki emailozik fél megás nettel. De van ismerős akinek ég a 100megabites vonala mert mondjuk heti backup van 250 gigára. Én meg örülök hogy 6.5k/s-es netnél megy a puttyon az ssh a szerverre.


A torrentről.

uTP bekapcsol mert nem egyedül torrentezel. Ne legyél p*cs hogy legyilkolod a hálózatot, az neked sem jó.

UDP protokoll ha nagyon sírsz mert elvileg nem lehet korlátozni.

Titkosítás mert nem vagyok hajlandó a gagyi Avatar teljes készítési költségét kifizetni ha elkapnak. Ugyanis rettentően sz*r a film.

2010. aug. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!