Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent help! Lehetséges...

Torrent help! Lehetséges seedereket "áthívni"?

Figyelt kérdés
Szóval az a problem h kicsi a feltöltési sebességem,és teljesítenék kéréseket h abból vegyek feltöltést.filmeket teljesítek akkor lehetséges h mások töltsék fel helyettem?én feltölteném a .torrent filet beírkálnék pár ipt a seedekhez?másik trackerról kölcsönvennék pár seedert.
2011. nov. 1. 22:13
 1/4 Heckler ***** válasza:

Ha a másik peed nem seedel erre az oldalra, írkálhatsz te akármit, akkor sem fog.


Venni akarsz feltöltést? Milyen szutyok oldal el?

2011. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lehetséges. Ahhoz hogy valaki seedeljen, meg lennie a tartalomnak a gépén, és a torrentnek a kliensében a te passkeyeddel. Ezt pedig te mások megkérdezése nélkül és idegenek bevonásával meg sem tudod csinálni.


Ha kicsi a feltöltési sebességed, akkor ne feltöltőnek áll be, mert iszonyat várósort tudnál csinálni egy egyedi tartalommal. Ha pedig random dupe torrentet töltesz fel, azt úgyis törlik. Használható megoldás az, hogy minél tovább tartod seedben a letöltött dolgokat, ha kell akkor két évig. Vagy pedig máshonnan, public trackerről letöltesz dolgokat, és beállsz seedelni oda ahol kicsi az arányod. Így letölteni onnan nem kell, az arány nem csökken, de a seedeléssel nőhet.

2011. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BudSpencer válasza:

szerintem számodra a megoldás a seedserver.

Bérelsz egyet, igényeidtől függ, hogy milyet, nekem 2 hónap alatt lett 8 terra feltöltésem. Nekem is hasonló volt a problémám, mint neked, lassú a feltöltésem.


Beirod a googleba hogy seedserver, rengeteg találat lesz, kiválasztod a neked megfelelőt és a probléma megoldva:)

2011. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát jó.azt hittem hogy ez akár lehetséges.mivel ha egy torrentet már nem seedelnek,azt másik trackerről is lehet fojtatni. kéréseket teljesitek,csak olyat ami sok bónuszt ad és kevés mega pl. ebbok,kisebb programok...lehet bepróbálkozom majd egy seedszerverrel.
2011. nov. 2. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!