Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert ilyen szarul vannak...

Miert ilyen szarul vannak megcsinalva a magyar weboldalak?

Figyelt kérdés
A www.babavilag.com-on egyszeruen nem talalom a babaszepsegversenyre hol lehet nevezni.Ennyire vak lennek?Tud valaki segiteni?
2010. aug. 26. 09:49
 1/3 anonim válasza:
Megnéztem az oldalt, szerintem regisztrálni kell először. Ha már regisztráltál, akkor bocs.
2010. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azér mer itt majdnem minden szar, az utak is azok, meg nincsen egy normális webszerkesztő magyar nyelven, vagy mert szarok a szervergépek, stb. stb.. De nem kell búsulni, valahol még ennél is rosszabb a helyzet, pl. net sincs.
2010. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdés ökörség. 1 oldal miatt szerinted szar az összes magyar weboldal? Egyébként én azonnal megtaláltam, hogy hol kell. Akkor most feltehetném a kérdést, hogy miért ilyen rohadt szerencsétlen, webanalfabéta az összes magyar?
2010. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!