Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom magam törölni...

Hogyan tudom magam törölni Randivonalról?

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy a profilomnál tudom törölni, de sehol nem találom.
2021. jún. 27. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Profilra rámész oldalt van olyan lehetőség, hogy regisztráció. Fent megjelenik, hogy bejelentkezési adatok. Alatta nagyon picivel ott van, hogy törlés/felfüggesztés.
2021. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1. Profil-> Regisztrációd-> Törlés/Felfüggesztés-> Törlés-> Törlés-> (Itt nem kell kipipálni semmit.) Törlés

2. Kapsz egy e-mailt (lehet spam/egyéb) -> Regisztráció törlése


2021.szeptember

2021. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Amennyiben csak az értesítésekről szeretnél leiratkozni, úgy erre vonatkozó beállításaidat oldalunkon, a Profil menü Beállítások pontjában változtathatod meg.


Ha adatlapodat szeretnéd törölni, akkor ezt a a Profil menüpont alatt, a

Én az ügyfélszolgálattól ezt kaptam erre a kérdésre:


Amennyiben csak az értesítésekről szeretnél leiratkozni, úgy erre vonatkozó beállításaidat oldalunkon, a Profil menü Beállítások pontjában változtathatod meg.


Ha adatlapodat szeretnéd törölni, akkor ezt a a Profil menüpont alatt, a

Regisztrációd almenüpontban, a Törlés/Felfüggesztés részre kattintva teheted meg. Ezután a Törlés lehetőséget kell választanod, majd újra a lap alján levő Törlés gomb a következő lépés. Ezután lehetőség nyílik egy kérdőív kitöltésére, majd újra a Törlés gomb, és végül a felugró kis ablakocskában megkapod az utolsó lépést: az általad beregisztrált e-mail címre rendszerünk küld neked egy levelet, azon belül találsz egy törlést megerősítő linket, erre kattintva véglegesül a törlésed.

2022. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!