Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is szarakodik ma a...

Másnak is szarakodik ma a Facebook kommentálás?

Figyelt kérdés

Furcsa jelenség bukkant fel ma: ha kommentelni próbálok, akkor minden egyes billentyűlenyomás után a sor elejére ugrik a kurzor, ergo ha odanézés nélkül beírok egy kommentet, akkor tökéletesen visszafele gépelt szöveg az eredmény, csak a kommenteknél, a messenger, meg a postolásnál minden oké, de a kommentálásnál ma ezt műveli, más is szaladt bele ebbe? Mi lehet a megoldása?


Öreg PC, Firefox browser..



2021. jún. 29. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Átalakult nálam a menü, olyan 3x3 pöttyösre, szóval feltehetőleg más is zaljik a háttérben..
2021. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyébként az tűnt fel, hogy már 4 reagálás jött egy megosztásra, de nem látom asztali gépről, csak mobil appon.
2021. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, azt én is láttam hogy megjelent egy 9 pöttyös menüpont, mondom mi ez tárcsázó? :D

Állandóan vacakolnak vele, és folyton csak szarabb lesz.

2021. jún. 29. 20:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát az nem tárcsázó, más honlapok és appok is használják , csak úgy mint a 3 vonalas "hamburger menüt". Hogy jó lesz vagy rossz, attól függ, de aki már épp megszokott valamit annak megint keresgélni kellhet..
2021. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem az lenne a jó, ha úgymond a gyakori tevékenységeimet előrébb tudnám sorolni, illetve pl külön lenne minden ismerősnek posztolás és csak szűk körnek.. dehát..
2021. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Rájöttem hogy nyitható menü, az mint ötlet nem rossz. de a fő problem most a kommentálás, legalábbis nálam.


Úgy írkálok hogy egy nyitott TXT fileban írom meg, majd onnan copy-paste a kommentbe.. :/

2021. jún. 29. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs vele semmi problémám.
2021. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a kommenteléssel van a bibi, hanem a messenger se mükszik rendesen.
2021. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Mit tapasztalsz?
2021. jún. 29. 23:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ha valaki írt nekem és én aktív vagyok, nem azonnal kapom meg az üzenetét, hanem látom, hogy már ezt egy félórája írta nekem és én még csak most kaptam meg az üzenetét.

De ha én is írok egy másik félnek őnála sem kézbesítődik mindig pontosan azonnal az én üzenetem sem, pedig ugyanúgy aktív a másik fél is, ahogy én.

2021. jún. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!