Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook korlátolt, ez miért van?

Facebook korlátolt, ez miért van?

Figyelt kérdés

Ma meg szerettem volna osztani egy vicces videót, és ezt az üzenetet kaptam: Átmenetileg korlátozva van számodra a következő funkciók használata: hivatkozások megosztása. A korlátozás vége: Ma, 20:55


Ez most miért?

Sosem osztok meg olyat ami a FB alapelveivel ütközne, sőt leginkább csak kommentelgetni vagy Like-olni szoktam, meg zenéket megsoztani, de azt is YouTube-on keresztül



#Facebook #korlátozás #hivatkozás megsoztása #Facebook korlátozás
2021. júl. 3. 12:52
 1/9 Argloss ***** válasza:

Lehet, hogy az általad megosztott tartalom nem volt problémás, de az oldal ahonnan megosztottad volna viszont igen.


Itt talán le van írva, hogy mit csináltál:

[link]

2021. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, azt írja nincs szabálysértésem
2021. júl. 3. 16:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Random, minden ok nélkül is szokott lekorlátozni embereket a facebook.
2021. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aha. Hát akkor kapja be. Annyit ír hogy néha biztonsági okoból szoktak korlátozni emberek tevékenységeit.
2021. júl. 3. 16:43
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
#4 pontosan miért kellene bekapniuk? Elfogadtad a felhasználási feltétekeket, ők aszerint jártak el.
2021. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de ha nem csináltam semmit, mégis miért kellet nekik korlátozniuk? Ha lenen rá ok akkor oké....
2021. júl. 3. 19:01
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#6 mit mond a szabályzat? Szükség van okra?
2021. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Más ki írja, hogy a f@szát kiveri és lefekszik a g***be, azt bezzeg nem korlátozzák le. Valóban aljadék egy oldal.
2021. júl. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azt szeretném megkérdezni, hogy a te Facebook profilod korlátozását feloldották-e, vagy sem?

Azért kérdezem, mert a barátnőm profilját szintén korlátozták a tegnapi nap folyamán 22 óráig, de ma megint korlátozták. Szeretnék segíteni neki valahogyan, de sajnos nem tudok.


Köszi előre is a válaszodat. Privát üzenetet is írtam.

2021. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!