Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most vennék először okostelefo...

Most vennék először okostelefont, mekkora netcsomagot kell rá venni alap napi böngészésre, közösségi oldalra, néha 1-1 videó, film megnézéséhez?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég volt 2011 körül 1-2 GB, majd ahogy egyre jobbak lettek a telefonok, kb 2016 körül váltottam 7GB-ra, amit wifivel megoldottam, hogy ne fogyasszak le, de mostanában rengeteg online meetingem van, ezért kellett a korlátlan, azóta legalább a wifit nem használom.


De szerintem alaphasználatra elegendő a 2-5GB adat, azonban ez szokásoktól függ, film/videóhoz mindenképp több kell, ha 1080p-ben nézel egy filmet, az rögtön pár gb pl netflixről (pontosan nem tudom, hogy tömöríti, de simán lehet 5-10GB).


De ha a filmet nem nézzük, akkor vegyél először 2GB-t, majd növelheted később, szokásodtól függően.

2021. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Filmet mobilnetről ne nézz, az nagyon luxus. Töltsd fel a telefonodra előre, ha mindenképp azon akarsz.


Egyébként néhány GB elegendő, Telekom Maraton 5GB-ot javaslom így elsőre, aztán meglátod mennyi fogy.

2021. júl. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Telekomnál erre elég lenne 4GB, hiszen ott a közösségi oldalak nem fogyasztják az adategyenleget, vagyis csak a videó- és filmnézés vinné le (Facebook videók is).
2021. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!