Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van ez spotify-n?

Miért van ez spotify-n?

Figyelt kérdés

Szóval telefonon is le van töltve az alkalmazás, pc-n is, plusz szoktam simán böngészőből is hallgatni. A legutobb pc-n adtam hozzá egy jó adag zenét és mikor pcn vagyok benne a fiókomba ott jelzi a a valós dal számot a kedveltjeim között, de telefonos alkalmazásban nem.


Most akkor a telefonon nem adta hozzá, amit pc-n igen? De egy fiókot használok, szóval egyáltalán nem értem, hogy ez hogy van... Valaki jobban hozzáértő felvilágosítana?



2021. júl. 4. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Spotify (tapasztalataim szerint) PC-n minden 'Premium' funkciójával együtt ibgyen elérhető. Nekem még iPad-en is ingyenes, csakis telefonon kell előfizetni. Korlátozott számban lehet a zenéket átugrani, offline nem elérhetőek, vannak talán reklámok is, bár azzal én sosem találkoztam.

Telefonon pedig ugyanúgy hozzáadta (a fiókodhoz adja, szóval nem az eszköztől függ), csak nem férsz hozzá, mert az a Premium feature-ök közé tartozik.

Én annyit tudtam csinálni, hogy mivel pénzem nincs, ezért egy modification-t letöltöttem (nem feltétlenül biztonságos), amivel akárhányszor lépegethetek stb., csak offline nincsenek meg a zenék.

2021. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából telon elő vagyok fizetve a legkisebb csomagjára, szóval reklámentesen hallgatok zenét. Csak dühítő mert direkt hozzáadtam gépen rengeteg számot kb 800+ zene "van rajta". Telón meg csak 3-400 at mutat. Most kezdhetem így mazsolázgatni megint... épp elég volt egyszer időt fordítani rá. Nah mind1, köszi a válaszodat! :)
2021. júl. 5. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ez a baj..egy supportot megérhet a dolog, legutóbb én a csomagokkal kapcsolatban érdeklődtem ott, és kielégítő választ kaptam. Csak annyi, hogy nyilván angolul kell a kérdésedet megfogalmazni.
2021. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Megprópálkozom vele. :)
2021. júl. 7. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!