Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon, ha valaki tiltva...

Facebookon, ha valaki tiltva van , és Ő tesz 'anonim' kérdést egy csoportban ,ahol mindketten tagok vagyunk,akkor ez látható számomra?

Figyelt kérdés
(Ugye néhány csoportban van lehetőség"csoporttag" néven bejegyzést létrehozni.)

2021. júl. 7. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Csoportokban látható a letiltott fél tevékenysége és a letiltó fél tevékenysége is.
2021. júl. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Zárt és nyílt csoportokban is egyaránt?

Mert eddig nem úgy vettem észre.

2021. júl. 8. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen csoport az lényegtelen. A csoportokra nem vonatkozik a tiltás.


A csoportokban látható a letiltott fél tevékenysége és a letiltó fél tevékenysége is, csak egymás profilját nem tudjátok megnyitni.

2021. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2021. júl. 9. 13:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy van ahogy írtad, nem látok tőle semmit, a letiltott félnek kommentjára adott ( 3. személy általi) 'válasz'okat sem.
2021. júl. 19. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

#5 ha nem látsz tôle semmit akkor honnan veszed hogy posztolt bármit is?


Ha tiltottad, mit érdekel hogy nem latod?

2021. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Falusi csoportban ( ugye ottmindenki tud mindent😅) osztott meg valamit elvileg, én vagyok neki letiltva , a többi posztnál látom hogyha megjelölik és beszélnek vele,de az ő válaszait nem

A kérdés ugyan nem kifejezetten rá érthető,csak emiatt gondoltam arra, hogy akkor a névtelen posztot ( másik csoport,ahol lehet ilyet létrehozni) én látnám-e egy tiltottnak, vagy sem .


(Egyébként falusi csoportchat is van, ott látom őt csak ,meg amiket ír/reagál, ilyen csoportra gondoltál #1?)

2021. júl. 20. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!