Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren ha nem látom...

Messengeren ha nem látom mikor volt elérhető?

Figyelt kérdés
Van akit mindig látok hogy hány perce volt elérhető, de van olyan akinél soha nem ír semmit. És olyan is akinél néha mutatja néha meg semmi. Mi ennek a logikája v hogyan működik? Be lehet állítani hogy mások ne lássák, és van aki ezzel játszadozik? Tudja valaki?

2021. máj. 30. 16:22
 1/10 anonim válasza:
83%
Be lehet állítani, hogy ne lássák amikor elérhető
2021. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt is összevissza jelezte az aktív állapotot.
2021. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor akinél nem látom, az mindig beállítja?
2021. máj. 30. 19:42
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Ha ismerősöd és nem látod az elérhető aktív állapotát, akkor beállítja, de az is lehet, hogy már nem azt a facebook fiókját használja, amelyiken te megvagy neki ismerősnek, hanem lehet csinált egy új facebook fiókot.


De, ha valamikor mutatja az elérhető állapotát és valamikor pedig nem az nálam akkor szokott előfordulni, ha nem ismerősöm facebookon az illető, hanem csak messenger engedélykérés elfogadása után van meg az illető a messengeremen. Akkor tényleg hol mutatja az elérhető aktív állapotát, hol pedig nem.

2021. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem ismerősöm és mégis van amikor mutatja, van amikor nem. Elég kaotikus. De ha ilyen van akkor valószínűleg állítgatják. Köszi szépen a segítséget :)
2021. máj. 31. 08:47
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

4-es válaszoló vagyok


Nekem van olyan ismerősöm, akinek 2 facebookja van és a régit csak nagyritkán használja, ezért írtam azt, hogy lehet egy ismerősöd új facebookot használ és nem mindig használja azt a facebookját, amin te is megvagy neki ismerősnek.


Aki beállítja az elérhető státuszát, annál nem is fogja jelezni, hogy mikor elérhető, mert azt egyszer állítják be és az fix.

2021. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. jún. 11. 12:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Holkell beállítani? Hogy?
2022. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Messengerben van az az opció, hogy elérhető és ott lehet ki-be kapcsolgatni az elérhető státuszt.
2022. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 bal felső sarok, profilképed -> elérhető állapot
2022. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!