Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van ennyi kiskorú...

Miért van ennyi kiskorú modell az instagrammon?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy képeket osztanak meg magukról 12- évesek, de már egészen durva, szinte merész képeket és a kommentszekcióban nyálcsorgató smileket írnak nekik pedok és mindenféle mocskosságot. Miért engedélyezi pl hogy 10 - 12 éves kislányok ilyen képeket osszanak meg? Ez azért már kicsit sok, ha beírod a #teenmodel hashtaget kiad egy csomót és némelyik nagyon gyerek még, de már melltartóban pózolnak és durvábbnál durvább képeket osztanak meg. Szerintem ezt nem kellene, ilyenkor hol vannak a szülők? Tudtommal instán 14 év alatt nem is szabadna regisztrálni, de ők vígan, mosolyogva osszák meg a merészebbnél merészebb képeket, ami már sokkoló, legalábbis engem sokkol, főleg a kommentek. Ha lenne gyerekem, én nem hagynám, hogy ilyen fiatalon merész képeket osszon meg magáról. De érdekesség, hogy ezek hivatalosan működő modell cégek, KidModells stb, de ezek már átlépnek egy határt.

2021. júl. 17. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

"Ha lenne gyerekem, én nem hagynám, hogy ilyen fiatalon merész képeket osszon meg magáról."


Egy-két éve meg azért csukta le valami nőt, mert pénzért kínálta szexre a 12-13 éves lányát vagy unokáját - Magyarországon! :D


Szerintem az összes közösségi oldalon fogsz találkozni, unatkozó, digitálisan k*rvuló 16 éven alattiakat.

Gondolj bele, most melltartóban pózol egy 12 éves, pár év múlva meg jön a coming out.. :D


Elbszott egy világot hozott ez a digitális technika.

2021. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most nézem épp, még a szülők szponzorálják a gyerekeket, a kiskorú influencereket.... basszus ez nagyon durva... kiégtem
2021. júl. 17. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lemerem fogadni, hogy találnál olyat is a sötét weben, ahol ezekről exkluzív tartolom is elérhető pénzért.

Nem tudom nyilvánosak-e a követési és megtekintési adatok, de úgy tűnik kereslet van ezekre és vannak olyanok akik ezt szívesen kiszolgálják. üdv 2021-ben :D

2021. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert amelyik már betöltötte a 18-at az már szülési szabadságon van. ;)
2021. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
13%

idovel teljesen normalis elfogadott lesz a pedosag


majd huzogatjak a hatarvonalakat meddig


Vagyis gyermeki egyenjogusag lesz felnotesites

gondolom 12 ev korulig viszik le a felnott korhatart


kerdes magyaron mikor

meg mashol


muszaj lesz maskep nem lehet genderkedni rendesen es hasonlok


gyerekkorban konyebb atesni a (transz)pubertason mint felnottkent

2021. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szirty ***** válasza:
86%

"Elbszott egy világot hozott ez a digitális technika."


A világ most is olyan amilyenné mi emberek tesszük.

Csak az eszköztár változott...

2021. júl. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!