Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramban amikor rámegyünk...

Instagramban amikor rámegyünk a kereső nyílra, kihozza az olyan sztorikat videókat amelyeket te nem követsz viszont tudja hogy milyen témákat szoktál nézni, ezért amikor csak egyszer a kereső nyílra kattintasz akkor a általad kedvelt dolgokat hozza?

Figyelt kérdés
A fentihez kapcsolódóan nekem ez sajnos véletlenül nemtudom hogy hogy de elállítódott ( semmilyen olyan dolgot nemhoz fel már amit szoktam nézegetni hanem csak tájakat dob fel)és sehogyan sem tudom visszaállítani hogy olyan tartalmakat hozzon fel nekem amelyek érdekelhetnek, már próbáltam letörölni újratelepíteni egyszerűen nem tudom hogyan állítódott el, valaki megutdja mondani hol tudom visszaállítani?

2021. júl. 26. 14:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!