Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tűntethetném el a...

Hogyan tűntethetném el a nevemre vonatkozó képtalálatokat Google-n?

Figyelt kérdés
Ha beírom a nevemet Google-ba, és rámegyek a képtalálatokra, olyan dolgokat dob ki, amiket egyszer különböző közösségi oldalakon (pl. instagram) megosztottam vagy lájkoltam, főleg instánál azt is kiadja képaláírásoknál amilyen hashtagekre rákerestem és megnéztem a képet. Pedig még a fiókom is privátban van. Csomó tartalmat és képet meg már töröltem is, a képtalálatoknál viszont még mindig ott van, nem tűnik el. Ha lehetne, visszacsinálnám az egészet. YouTube-nál ugyanez, az ottani általam megnézett videók képét is kibodja a kereső, bedig már nevet is változtattam, de még mindig rossz. Ez engem nagyon-nagyon zavar, és sértő is, hogy ilyeneket kidob a nevemre a kereső, mit tehetnék?

2016. júl. 24. 19:06
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

Nagyon egyszerű: nem kell az internetre felrakni (főleg névvel) olyan tartalmakat, amit nem szeretnél, ha más is látná. Vagy, hogy a Gugli rátaláljon...

Van egy mondás: amit egyszer feltettél az internetre, azt onnét többet nem tudod eltüntetni.

2016. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, kösz szépen, erre magamtól is rájöttem, nem azt kérdeztem mit nem kellett volna... Valaki esetleg tud valami épkézláb megoldást javasolni?
2016. júl. 24. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Idővel el fognak tűnni. Nekem is volt ilyen. Itt olyan kérdést tettem fel névvel amit később megbántam, elrejtettem a nevem, de még hónapokkal később is kiadta a találatot... Olyan 1 év elteltével eltűnt.
2016. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó 2 válaszadónak! :)
2016. júl. 24. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!