Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék új g-mail...

Hogyan tudnék új g-mail jelszót csinálni?

Figyelt kérdés

Ki voltam jelentkezve a gmail-ből,elfelejtettem a jelszavam,de az email címem azt tudom. Rámegyek az elfelejtett jelszóra és elküldi a telefonomra a kódot.A telefonom bekapcsolni nem tud tehát azon nem tudom megcsinálni,tovább lépek erre azt kéri,hogy írjam le azt amire legutoljára emlékszem.Akármit írok be,akárhányszor semmit nem csinál ennyit ír ki:


"A Google-nak további információra van szüksége személyazonossága ellenőrzéséhez


Fiókja biztonságának megőrzése érdekében a Google-nak meg kell győződnie arról, hogy ez a fiók Önhöz tartozik."


ott van,hogy újrapróbálkozás és kezdődik előröl minden,már tökön szúrom magam tiszta ideg vagyok,ilyenkor mit tudok tenni?



2021. aug. 2. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor azt tudod tenni, hogy regisztralsz uj fiokot. Mivel nem tudod igazolni hogy te vagy az, a rendszer nem fog visszaengedni, pont. Ha nem igy lenne, barkinek a fiokjaba be lehetne jutni, csak elegge kene rimankodni hogy fuuudefontos es istenuccse en vagyok az.


A nem-bekapcsolo telefonodbol a SIM-et kiszedve, masik telefonon amugy siman tudnad fogadni az SMS-t.

2021. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját fiókodba tudsz belépni.

Elég gyenge kifogások ezek.

2021. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Több azonosítási lehetőséget kellett volna megadnod.
2021. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!