Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom Mobilinternet - Miért...

Telekom Mobilinternet - Miért szakad meg rendszerint a kapcsolat (naponta többször) és csatlakozik újra néhány mp-en belül?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A térerő jó? Ha igen, érdemes a SIM kártyát egy másik telefonban kipróbálni. Ha azzal nem szakad meg, akkor a készülék rossz. Ha másik telefonnal is megszakad (és jó a térerő), akkor SIM hiba.

Ha a SIM kártya rossz, ingyen cserélik.

2021. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Bocsánatot kérek, hogy ilyen soká válaszolok.

Igazából úgy volt, hogy megosztottam laptop-pal és ott szakadt meg a kapcsolat (ezt nem írtam le a kérdésben, bocsánat). Vettem egy új hálózati kártyát és ezzel már nincsen gondom. Egyébként a régi az egy valószínűleg kínai volt és nem volt hatásos, mert csak az én wi-fi-met látta. Majd az új TP-Link-et beüzemelve számos más hálózatot is lát.

Köszönöm a válaszod, mert így elém került, hogy a SIM hibája is lehet. Jövőben hasznomra válhat, amit írtál.

2021. aug. 28. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!