Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van rá mód hogy valakit...

Van rá mód hogy valakit megtaláljunk bármilyen szociális platformon ha alig tudunk róla valamit?

Figyelt kérdés
Csak a kinézetét tudom, meg hogy hol lakik , és ennyi. Mission impossible? Beleőrülök hogy nem találom .
2021. aug. 8. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem sem találnál meg a neten sehol, hiába tudnád a nevem és a lakcímem.
2021. aug. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyi adat keves. Nev vagy vezeteknev kellene.


Par napja talalkoztam egy 20 eve nem latott osztalytarsammal. Nincs fenn facen, mint mondta.

Hat, rakerestem a vezeteknevere es megneztem az ilyen nevu noket. Megtalaltam a parjat, voltak fenn kozos fotok. Ilyen trukkok vannak.

2021. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ennyi info alapján kb lehetetlen.
2021. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy hol lakik, és nem egy Budapestről van szó... akkor talán. Az se lenne baj, ha tudnád kb hány éves stb. Bár nem ismerem milyen adatok alapján lehet szűrni a közösségi oldalakon. Ha meg is találod, akkor nem 5 perc lesz.

Esélyesebb ha olyan helyeken jársz, ahol élőben megláthatod. Feltételezem élőben láttad valahol.

2021. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!