Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncorera hogy lehet beregisztrá...

Ncorera hogy lehet beregisztrálni? Csak meghívóval?

Figyelt kérdés
Valamiért úgy rémlett, hogy simán belehet, de most vettem észre, hogy kell meghívó. Az kötelező?:/

2021. aug. 8. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak meghívóval lehet.
2021. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak úgy tudsz regisztrálni, ha egy már bent lévő ismerősöd meghív.
2021. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán sosem lehetett
2021. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak meghívóval
2021. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Talán valamikor régen volt egy-egy ilylen free reg időszak, amúgy ha szigorúan vesszük, pénzért regelhetsz, ha találsz rá embert, ugyanis már lehet pontokat venni pénzért, a meghívót meg pontokból lehet kiküldeni, csk az más hogy premium tagnak 5000 pont nem premiumnak asszem 15.000 pont, 5000 pont forintban számolva durván 1500ft.
2021. aug. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékszem 2006 körül volt egyszer free reg. Azóta nem és nem hiszem hogy lesz valaha még. Ettől függetlenül sem nehéz bejutni mert ahogy írta előttem lehet már pontokat venni, illetve most a nyári kvízek miatt is simán össze lehet gyüjteni. Prémium is kb 1500 korul van egy hónapra így inkább 3000ftot számolnék rá ha kérsz vkitől. (Persze ha nem kér plusz pénzt érte, de az szabálysértésen kívül is gusztustalannak tartom.)
2021. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


A legenda szerint valamikor 2013 végén megnyitották a szabad regisztrációt, egy teljes napra.

De az is lehet, hogy 2006-ban is volt ilyen, bár erről én még az előző hozzászólások elolvasása előtt még nem hallottam.

Mindenesetre könnyebb megnyerni az 5-ös lottót, mint kifogni a szabad regisztrációt az NCore-on, tekintve, hogy már nagyon régen volt (Ha volt egyáltalán), és a közeljövőben biztos, hogy nem lesz, ugyanis ha lenne, akkor rengeteg ember lerohanná az oldalt, akik közül a legtöbben valószínűleg azzal sincsenek tisztában, hogy mi az a torrent.


Az NCore-ra csak meghívókód segítségével lehet bejutni, amelyet egy már bent lévő tag tud neked küldeni, ha rendelkezik a megfelelő jogosultsággal, ugyanis a meghívás sem olyan egyszerű az NCore-on.

Csak premium (Fizetős) tagsággal lehet meghívót küldeni, vagy pedig "Elite" rangtól fölfelé, ráadásul rengeteg pontért cserébe, és a pontszerzés sem olyan egyszerű.

2021. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6# vagyok, bocs akkor lehet még nem ncore volt a neve, valóban volt 2013ban azóta én is olvastam vhol.

Én a most kirakott kvízek miatt már tudnék küldeni, 3 hete még 500 pontom sem volt, úgyh annyira nem is lehetetlen összeszedni rá a pontokat.

2021. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Na igen, a quízek óta nekem is megtöbbszöröződött a pontszámom, ráadásul az első quíz után valamiért nem 2000 pontot adtak, hanem 6000 pontot, meg ott van a második quízért járó 2000 pont is, az már 8000, meg még nekem is volt vagy 1700, szóval valóban nem olyan nehéz.
2021. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én akkor se küldeném ha kifizetik a prémiumot 10 éves tagság van.
2021. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!