Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on az elküldött...

Facebook-on az elküldött üzenetnél "sent" (egy pipa egy üres körben) és a "delivered" (egy pipa egy színes körben) mit jelent?

Figyelt kérdés

Egy olyan embernek írtam, aki nem ismerősöm a Facebookon.


Egy pipa egy üres karikába volt az üzenet alatt napokig, most egy pipa egy egyszínű karikában van ott.


Ezt találtam:


"Message sent means that the text message is sent from your Facebook account and now it is ready to be delivered to the recipient side via the Facebook messenger app. On other hand, a message that is delivered refers to the Facebook message which has already been downloaded on the device of the recipient."


***


Ez azt jelenti, hogy, a sent lesz az, hogy elküldtem, majd a delivered lesz az, amikor megnyitotta a Facebook messengert és kiadta az én üzenetemet is új üzenetnek csak nem nyitotta meg és, ha megnyitja, akkor meg "seen" lesz, amikor a pipa a színes körben lecserélődik a felhasználó profilképére?


Tehát, ha az van kiírva egy üzenetnél, hogy delivered, akkor a fb felhasználó tudja, hogy írtam neki, csak nem nyitotta meg az üzenetemet?


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!


2021. aug. 8. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

"Egy olyan embernek írtam, aki nem ismerősöm a Facebookon."


Az engedélykérésekbe/egyéb mappába került az üzeneted.

Telefonon messenger app - elvileg - jelzi, hogy van egy új "valaki", FB app illetve PC böngészőn FB/messenger nem jelzi külön az "idegen" bejövőket - csak ha belemászik az üzenetek mély bugyrába.

(én is pár hete töröltem ilyen több éves üzeneteket :)

2021. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kár :(


Akkor így jártam.


Nagyon szépen köszönöm a választ!

2021. aug. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!