Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Delivered before 11/21 or...

Delivered before 11/21 or full refund - ez azt jelenti ha úton is van a termék és később megkapom akkor is enyém a refund (+a termék is)?

Figyelt kérdés

Egyik webáruház (aliexpress egyik eladója) ezt ígéri: Delivered before 11/21 or full refund



Tehát. Ő feladja. Úton van. De 11/21-ig nem ér ide hozzá (trackable így nincs helye vitának hol van a csomag) és akkor én jogosult vagyok refundra? Még akkor is ha később mégis megjön? Mivel vissza nem fordítható így ha egyszer elindult és nem tűnik el akkor megjön hozzám.

És akkor a pénz + a termék is az enyém?


Már meg is rendeltem (200 USD-s mobil) így nagyon remélem 11/21-ig nem ér ide, és akkor visszakapom a 200 USD-t + még a mobil is az enyém lesz ha megjön.


2019. okt. 30. 22:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!