Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Továbbiakba akkor melyiket ne...

Továbbiakba akkor melyiket ne használjam és melyiket szabad ezek közül?

Figyelt kérdés

Popcorn Time: A Popcorn Time-ra többszőr is bejelezte a trójait a malwarebytes, volt hogy egy weboldalra volt hogy íp cimre és volt hogy külön az alkalmazásra jelzett. Majd kifagyott a popcorn time és utánna az ssd-m 100%-ra felvitte és 54 Celsius fokot elért az ssd-m és a hdd led folyamatosan világított. A feladatkezelőben nem tudtam bezárni mert azt írta hogy hozzáférés megtagadva(A program neve Node.js volt a feladatkezelőn belül jobb klikkeltem rá rányotma a fájl helyének megnyitására és a popcorn time-nak a mappájába dobott be.) és ezért újra indítottam a gépet.



Zona.ru: Megnyitottam a zona-t majd elindítottam egy filmet a processzorom volt hogy 60%-ot felugrott amikor meg volt nyitva. Majd bezártam és később elmentem nézni netflixet és mikor vége lett a filmnek amit néztem kiléptem teljes képernyős módból láttam hogy meg van nyitva az internet explorer és azon belül a zona.ru weboldal meg maga a zona is meg nyílt. A malwarebytes bejelezte trójaiként és kidobott a zona-ból.



Stremio: A streamio-ban megnyitottam egy filmet Thepiratebay-en és vagy 5-6x bejelzett a malwarebytes majd kifagyott a Streamio is (de kb 10 másodperc múlva válaszolt.) a hdd led megint folyamatosan világított és az ssd-m 52 Celsius fok-ig felment. Majd feladatkezelőben bezártam és akkor már nem futott az ssd-m 100%-on és le hűlt.



Kodi: Online filmes kiegészítőkkel használom de a Malwarebytes nem jelezte kártevőnek trojainak stb.


Plex: A Plexen vannak ingyenes filmek és nem jelzi a Malwarebytes semmi kártevőket.


Online filmes oldalakon nézek filmeket reklámblokkolóval akkor is bejönnek a felugró ablakok, vagy nem is enged filmet nézni a pl: Sorozatbarát a Barátok köztöt mert reklámblokkolót használok és ha csak letiltom a blokkolót akkor csak reklám bannerek lesznek, Adwcleaner talált a reklámablakokat.



Kíváncsi leszek mit ajánlotok hogy melyiket használjam a továbbiakban amitől nem kell tartsak hogy mi lesz a gond az ingyenes megoldással.

Meg ha valaki ezek közül tesz fel kérdést már akkor ha valaki belinkeli neki akkor tudja mit szabad használni és mit nem.



2021. aug. 15. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj valami normális fizetős streaming szolgáltatót és nem lesznek ilyen gondjaid. Problem solved.
2021. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ingyen kell mert Netflixen nincs minden fent.
2021. aug. 15. 14:14
 3/4 A kérdező kommentje:
???
2021. aug. 15. 15:36
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem segítettek nekem hogy melyikeket használjam akkor ingyen?


Csak ingyen lehetősség kell.

2021. aug. 15. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!