Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy ismerősötök elhuny, de...

Ha egy ismerősötök elhuny, de fenn van Facebook-on az ismerőseitek között, kitörlitek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 11:31
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Egy olyan fiók, ami nincs használva nem csinál az égadta világon semmit.


Ezért hát nem zavarna engem, ha ott lenne az ismerőseim között.

2021. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy.

(Már ha olyan ismerősről van szó, aki nem csak "kényszerből" az ismerősöm.)

Sőt, jólesik látni, hogy ha bár a valóságban már nincs köztünk, ott az emléke még ott van.

2021. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ma van egy éve, hogy Édesanyám meghalt, de a telefonszáma még mindíg benne van az én telefonomban. Képtelen vagyok rá, hogy kitöröljem.
2021. aug. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok, mint a hármas. Nemsokára egy éve, hogy meghalt a testvérem, de még képtelen vagyok törölni a telefonomból, az anyukánkéból sem bírtam törölni. Ismerősöm maradt a facebookon és megvannak a messenger üzenetváltásaink is és az e-mailjeink is.
2021. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Én törlöm.


Egyszer úgy jártam, hogy születésnapi jókívánságot írtam az idővonalára, és utána jutott eszembe, hogy már nem él. Kicsit ciki volt. Akkor fogadtam meg, hogy ha meghalt, akármennyire is kedveltem vagy nem, kitörlöm.

2021. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Én egy ilyet töröltem, de csak azért, mert ilyen kényszer volt, bejelölt, mert egyszer bicikliztem vele - de amúgy nem ismertem volna fel, ha megint találkozunk.

Mást (aki közelebbi ismerős volt, és tudtam, hogy ki, honnan ismerem, stb) nem töröltem.

2021. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha valakit annak idején pont mi adtuk őt hozzá az ismerőseink közé, akkor tiszteljük már meg annyival, hogy nem töröljük ki az ismerőseink közül.


Aki meghalt, a profilját úgysem tudja senki sem használni már és egy nem használt profil önmagában nem csinál semmit.

2021. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
76%
Nekem van olyan ismerősöm, akinek emlékoldallá nyilvánították a facebookját s évente írnak rá megemlékezéseket.
2022. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!