Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki lehet cserèlni facebookon...

Ki lehet cserèlni facebookon a profilkèpet "titokban"? Azaz, hogy ne jelenjen meg se a hírfolyamban sem az ismerőseimnèl az èrtesìtèsek között, hogy kicserèltem.

Figyelt kérdés
Jò lenne ha likeolni sem lehetne. De ezt nem tudom, hogy be lehet-e àllìtani.

2021. aug. 9. 05:15
 1/1 anonim ***** válasza:
80%

Azt hogy ne lehessen likeolni be tudod állítani akkor amikor a profilkép beállításánál, de előtte csekkold le hogy le legyen frissítve az appod ha onnan teszed fel. Nem biztos hogy addig lesz olyan beállításod ha pl 1 éve nem frissítettél. Azt pedig hogy csak te lásd. (NEM VAGYOK BIZTOS BENNE) De vagy olyat keress hogy közzététel a hírfolyamban, és azt offold ki, vagy a láthatósági beállításnál azt hogy "Csak én" Habár az útóbbi nemtudom mennyire működik mert én azt úgy értelmezem hogy csak te lásd a profilképed és mások meg semmit.

Nemtudom segítettem-e vagy nem, le is pontozhattok nyugodtan, de ezek csak tippek amiket tudok adni. Annyira nem értek a facebookhoz

2021. aug. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!