Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is észrevettétek, hogy...

Ti is észrevettétek, hogy Facebook-on általában a legkibírhatatlanabb emberek szoktak nevetős kiskutyás “ha-ha” matricákat meg hasonlókat küldeni?

Figyelt kérdés
Az is feltűnt, hogy bármilyen cég posztjai alatt vannak olyan emberek akik oda járnak panaszkodni, és ezek az emberek sosem az értelmiségi rétegből valóak

2019. okt. 6. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Hmm... Olyan kis cukik azok a kutyás matricák. Nekem tetszenek. A közeli ismik szoktak ilyeneket küldeni. :)


Az emberek szabadon megfogalmazhatnak véleményt azzal kapcsolatban, hogy tetszik-e valami nekik, vagy sem. Nem szoktam azzal sem foglalkozni, hogy milyen körökben mozognak.

2019. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én s evagyok a híve ezeknek, de nem gondolom, hogy kibírhatatlan emberek posztolnák.
2019. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!