Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-os kérdés?

Facebook-os kérdés?

Figyelt kérdés

Facebook-ot szeretnék. Mondtam a családomnak és beszéltünk róla. Az lett mondva, hogy ne legyen, mert gonosz emberek vannak fent. Mondtam, hogy legyen Facebook-om, akkor is.


Most arra juttottunk, hogy majd megint beszélünk róla!


Tanácsok, hogy tényleg legyen Facebook-om és vélemények!



2021. aug. 18. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak igaza van. Sok gonosz ember álnévről ír butaságokat.
2021. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagymamám mondta! Attól még szeretnék Facebooko-ot!
2021. aug. 18. 22:46
 3/9 anonim ***** válasza:

A facebookon te válogatod meg szabad akaratodból, hogy kiket engedsz be az ismerőseid közé.


Csak azt jelöld be- és vissza ismerősnek, akit pontosan ismersz, de még azt sem muszáj, hanem csak akit ismersz és nagyon jóba vagy vele és akkor gonosz emberek nem fognak tudni téged zaklatni.

2021. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki zaklat téged messenger engedélykérésekben, mert aki nincs a facebook ismerőseid között, annak messenger engedélykérésekben kapod meg az üzenetét és vagy kamu álprofilok szexuális tartalmú videók és üzeneteik ellen megnyomod a tiltás opciót.
2021. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14 alatt én sem engedném.
2021. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5-ös miből gondolod, hogy 14 vagyok??!!

18 éves vagyok és ősszel már 19 éves leszek majd!!

2021. aug. 18. 23:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy csúnyán beszélsz, nem leszel nagykorú.
2021. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

18 évesen - amennyiben cselekvőképes vagy -, azt csinálsz amit akarsz, és nem a nagymamád mondja meg. Nem kell senkitől engedélyt kérned, mert a magánügyed. És ha nem vagy retardált, fel tudod 18 évesen fogni, hogy milyenek az emberek, és milyen közeget kerülsz el, ha nem tetszik amit ott látsz. Vagy ezt a kérdést is felügyelettel írtad ki, miután jóvá hagyta a család?


Egy viszont biztos: aki fogékony a hülyeségre, megvezethető, könnyen befolyásolható, nem tudja kontrollálni magát, különbséget tenni a valóság és fikció között, annak valóban nem tesz jót a közösségi oldalakra való ráfüggés.

2021. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2013 óta van meg a facebook fiókom, pedig akkor még csak a 15-öt töltöttem, azaz még 18 sem voltam, mint amennyinek te írtad magad és nekem sem szóltak bele a családom egyáltalán, mert ez, hogy te 18 évesen regisztrálsz a facebookra, ez nem olyan dolog, hogy bárki kérdőre vonható lenne emiatt.


A facebookon te válogatod meg szabad akaratodból, hogy kiket engedsz be az ismerőseid közé.


Csak azt jelöld be- és vissza ismerősnek, akit pontosan ismersz, de még azt sem muszáj, hanem csak akit ismersz és nagyon jóba vagy vele és akkor gonosz emberek nem fognak tudni téged zaklatni.

2021. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!