Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen trash karaktereket...

Miért ilyen trash karaktereket ajánl nekem folyamatosan az instagram?

Figyelt kérdés

Rácz Géza, Schobert Norbi, Kasza Tibi, Berki Krisztián.


Eleve nem is használom nagyon az instát, nincs feltéve semmi kb, csak néha egy két külföldi személyre rákeresek, tehát semmi interakcióm nincs ezekkel a magyar trash celebekkel, hogy az insta azt gondolja hogy ezek engem érdekelnek. Akkor miért még is ezeket ajánlgatja a keresés alatt?


2021. aug. 19. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ők a népszerűek....
2021. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Írtad, hogy nem nagyon használod az Instagramot, és nem követsz sok embert.

Így az Instagram azokat a profilokat ajánlja neked, amelyek népszerűek az országban, ahol élsz (Jelen esetben Magyarországon).

Ha mondjuk követnéd az ismerőseidet, akkor azokat a fiókokat ajánlaná, amelyeket az ismerőseid is követnek.

2021. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert az egész instagram egy nagy trash! Így nem tud mást felajánlani! :-)
2021. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Ott a pont, a facebookkal együtt!
2021. aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-nek: Örülök, hogy vannak még józanul gondolkozó emberek is! Sajnos egyre kevesebb.
2021. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Se facem (volt, de jó okkal töröltem három éve, nincs az a pénz, hogy újra regeljek), se instám, se semmilyen közösségi baromságon nem vagyok fent


Egyetlenegy alkalmazást használok chatelésre, a LINE-t.

2021. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!